Ķīnas internetveikals Dino Direct – bezmaksas piegāde uz Latviju

Šoreiz izlēmu padalīties ar pieredzi saistībā ar Ķīnas internetveikaliem. Līdzās Ebay pastāv daudz un dažādi Ķīnas internetveikali, kuri piedāvā bezmaksas piegādi visā pasaulē, tostarp uz Latviju. Personīgi kā pirmais, ar kuru no šī plašā loka pirms ilgāka laika iepazinos ir Dealextreme.com Pieļauju, ka daudziem Latvijā bija līdzīgi. Šobrīd maisam ir gals vaļā un arī šobrīd dealextreme piedāvājumi jau tiek salīdzināti ar cenām ebay un citos internetveikalos no draudzīgās Ķīnas Tautas republikas.
Ja kādreiz ir vajadzīgi kādi sīkumi, nelielas dāvanas vai vienkārši ir garš laiks, tad mans pēdējā laika favorīts  ir internetveikals DinoDirect.

DinoDirect aptuveni reizi mēnesī mēdz atsūtīt uz mājām arī drukātu katalogu ar informāciju par viņu jaunākajiem piedāvājumiem, kuponiem utml. Interesanta lasāmviela, ko pāršķirstīt, paskatīties, dažkārt pasmieties par cilvēku izdomu ražot dažādus lielākus un mazākus niekus. Dažkārt gan var atrast labas idejas dāvanām, tikai tās ir laicīgi jāpasūta, lai tiešām to varētu īstajā dienā gaviļniekam pasniegt.

Vislabākās cenas var atrast noliktavas tīrīšanas sadaļā un izpārdošanas sadaļā – tajās esmu atradis dažādas lietas par labām cenām, piemēram, sīkas datorlietas, kabeļus, sunim pavadas, velo lampas utml. Internetveikals piedāvā arī apģērbus, apavus, bet nezinu, cik tie varētu būt pieprasīti. Ja tuvojas nozīmīgs pasākums, var riskēt un pasūtīt kādu saviesīgu kleitu. Tāpat kā citos internetveikalos un ebay var atrast ļoti plašu dažādu gadgetu piedāvājumu – sākot no USB piespraužamiem niekiem līdz ļoti praktiskiem rīkiem ceļotājiem. Ievērojiet, ka produktu sortēšanas iespējās ir atzīme Discount: High to low. Izmantojot šo iespēju, varat redzēt, kurām precēm ir vislielākās atlaides. Papildus arī lapas kreisajā pusē izvietotie filtri palīdzēs atrast labāko piedāvājumu, precizējot preces kategoriju un cenas intervālu. Lasiet atsauksmes! Ja paši pievienojat foto, atsauksmes, var pelnīt dino punktus un pēc tam iegūt atlaidi nākamajiem pirkumiem! Nepaslinkosi un ietaupīsi.

Ja vēlies izmēģināt laimi ar lētiem ķīniešu elektronikas brīnumiem, tad visbiežāk to ir vērts darīt pērkot pa tiešo, piemēram, kādu no e-grāmatu lasītājiem, nevis pērkot tos ss.lv vai kolektīvās iepirkšanās portālos kā Evroskidka, kur mēģina notirgot lētu preci, uzvārīties un vēl dzēst citu cilvēku komentārus (viens puisis bija aizbraucis izmēģinājis, pateica, ka pilnīgs mēsls un neatbilst specifikācijai – vairākus viņa komentārus vienkārši izdzēsa. Piedāvājums arī bez normāla apraksta – cerams, ka kāds no tiem pircējiem vēlāk PTAC vērsīsies). Nez kādu garantiju piedāvā šie ss.lv tirgotāji? Dažkārt var atrast piedāvājumus, kuri ir gana lēti, lai bērniem uzdāvinātu kādu sīkumu, piemēram, pleijeri ar lcd ekrānu par 20$ ar visu piegādi. Mēs savā laikā sapņojām par kasešu pleijeri Aiwa, kas tirgū maksāja bargu naudu. Par ko tagad bērni sapņo? (izņemot bakuganus puikām)

Piegāde uz Latviju

Dinodirect sūta arī uz Latviju – nav problēmu. Neesmu pircis stipri dārgas preces, lai saskartos ar papildus nodokļu maksāšanu, lai arī preces vērtība ir vairākkārt pārsniegusi šo 10 eiro robežu, tomēr nav nācies maksāt. Papildus aprēķiniem iesaku populāro vietni Muitaspaligs.lv Preces pasūtu katru atsevišķi, lai tās nekavē citus sūtījumus, ja kāda prece noliktavā nav utml. Tikai šādās reizēs nākas pildīt pastā bik vairāk šīs lapas. Ātrākais sūtījums no veikala ir bijis 2 nedēļas, savukārt ilgākais aptuveni 6 nedēļas.

Dinodirect atlaižu kuponi – promo codes

 • Ja līdz 31.janvārim, 2012 iegādāsies preci virs 100$, izmanto kuponu ddchristmasus03 un saņemsi 20$ atlaidi!
 • Jebkurā laikā reģistrējies dinodirect un iegūsi 5$ kuponu pirkumiem virs 50$.

Mobilās aplikācijas

Ja vēlies izmantot DinoDirect savā mobilajā tālrunī/planšetdatorā, vari izmantot kādu no piedāvātajām mobilajām aplikācijām Iphone vai Android. Tādējādi vari sekot līdzi jaunākajiem piedāvājumiem, sekot līdzi pasūtījumiem vai vienkārši pārskatīt veikala piedāvājumu reizēs, kad vēlies kādu neierastāku izklaidi.

Komentāros varat padalīties ar saviem atradumiem Dinodirect mājas lapā, kā arī padalīties ar citiem Ķīnas internetveikaliem, kuri šķiet gana pievilcīgi.

Vairāk par Ķīnas internetveikaliem un gadgetu iegādi tepat Latvijā vari lasīt šajā bloga ierakstā.

Citi meklē:

  ārzemju interneta veikali ar bezmaksas piegādi, internetveikali ar bezmaksas piegādi, preces no ķīnas, lēti apavi no ķīnas, lētākie un labākie interneta veikali 11, letakais internet veikals pasaule, kinas precu internetveikals, ķīnas preces internetā, kinas internetveikali, kinas interneta veikali

8 komentāri par “Ķīnas internetveikals Dino Direct – bezmaksas piegāde uz Latviju

 1. Edgars Koroņevskis Raksta autors

  ir arī daudzas atsauksmes, kurās konkrēti pasaka produkta sliktās īpašības vai pasaka, ka tas ir pilnīgs mēsls. Neesmu saskāries, ka atsauksmes būtu kaut kā tīrītas. Pats esmu arī sliktas atsauksmes licis iekšā. Ko var darīt, ka produkts ir slikts? :) bet katrs pats var izvēlēties, kam ticēt – dealextreme, ebay, dinodirect utml.

 2. Pingback: Ķīnas internetveikali vs kolektīvā iepirkšanās Latvijā | Kolektīvā iepirkšanās

 3. Valters R

  Varbūt nedaudz pavēlu pieslēdzot diskusijai, bet varbūt tomēr kādam noder ;)! Pats esmu pasūtījis 2 lukturus, viens maksāja trīsdemist doļi, otrs maksāja trīsdesmit pieci, ir kaudze ar kuponiem, ar kuru palīdzību var ietaupīt arī tad, ja preču vērtība nav 100$. Ceru, ka autors neauzskatīs šo par spamu, bet šeku-reku būs kuponi:
  RU30SAVE5 over $ 30 save $5
  Ru40save8 over 40$ save 8$
  DDRU2012 over $ 50 save $10
  SAVE18OFFRU over 80$ save 18$
  SAVE20RU over $100 save $20
  save40ru over 200$ save 40$
  20OFFRU 20%off for all over 100$

  Ceru, ka kādam palīdzēs, cenas tur ir dažādas, pirms pērkat nočekojiet vai nav kur citu lētāk pat bez kuponu, jo viņiem tās cenas bieži lēkā pie precēm!

 4. Edgars

  Anta, šo jautājumu raksti uz dinodirect klientu servisu, bet no Ķīnas tagad lietas nāk vairāk kā mēnesi, turklāt Ķīnas pastam mainās kaut kāda tur sistēma un viss vēl lēnāk ir kļuvis.

Komentāri ir slēgti.