Blackwell’s Books un BetterWorldBooks: grāmatas ar bezmaksas piegādi

Tiem, kuri ir uzticīgi drukātām grāmatām, lieti noderēs praktiska informācija, kur vēl līdzās Amazon un BookDepository, vēl var iegādāties grāmatas angļu valodā par labām cenām un bezmaksas piegādi. Šajā rakstā pastāstīšu vairāk par divām lieliskām iespējām: Blackwell’s Books (Lielbritānija) un BetterWorldBooks (ASV/Lielbritānija).

Blackwell’s Books: bezmaksas piegāde, 10+ miljoni piedāvājumu

Pirms pāris mēnešiem kāds Bookstores.app lietotājs ieteica līdz šim man nezināmu Lielbritānijas grāmatu veikalu Blackwell’s Books, kas piedāvā plašu grāmatu izvēli un bezmaksas piegādi teju visā pasaulē, protams, arī uz Latviju. Pirmkārt, salīdzināju cenas ar ierastajiem BookDepository un Wordery veikaliem (arī bezmaksas piegāde) un sapratu, ka bieži vien Blackwell’s Books nodrošina 10-15% lētāku grāmatu cenu. Otrkārt, nācās pašam pārbaudīt, kā darbojas šis veikals, kāda ir piegāde un citi ierastie jautājumi. Rezultātā atzinu par labu esam un tagad lielākoties iepērkos tieši šajā grāmatu e-veikalā un tas pēc klienta ieteikuma ir pievienots arī Bookstores.app grāmatu cenu salīdzināšanas aplikācijai (Android un iOS).

Blackwell’s vēsturiski ir akadēmisko grāmatu tirgotājs ar ļoti ilgu vēsturi, tomēr nesen izlēmuši paplašināt online tirgojamo grāmatu piedāvājumu. Lai arī Trustpilot atsauksmes nav pārāk iepriecinošas un ir diametrāli pretējas, man problēmas ne reizi nav bijušas un arī aplikācijas lietotāji nav sūdzējušies, tieši otrādi – esmu novērojis, ka atsevišķi klienti regulāri izvēlās tieši Blackwell’s Books, tas nozīmē, ka ar kvalitāti ir apmierināti.

Piedāvājumā ir vairāk kā 10 miljoni grāmatu, kā arī ir atsevišķa sadaļa tieši galda spēlēm. Papildus var izcelt arī dāvanu un rakstāmpiederumu sadaļu, kur var atrast dažādas idejas dāvanām.

Piegāde

Grāmatu izsūta 1-3 darba dienu laikā, grāmatas piegāde uz Latviju ilgst 2-3 nedēļas. Iepakojums ir kārtīgs un katra grāmata tiek izsūtīta atsevišķi, ja vien neiegādājas vairākas vienādas. Grāmatas ir kārtīgi iepakotas. Ja rodas jautājumi, kāda aizķeršanās, ļoti noder mājaslapā izvietotais čats, kurā visātrāk var sazināties ar klientu atbalstu un visu atrisināt. Ne visi grāmatu veikali nodrošina šādu iespēju.

BetterWorldBooks: lietotas un jaunas grāmatas

Ja man ir vajadzīga kāda vecāka grāmata, kura var būt arī lietota, šī ir mana pirmā pietura, kur ieskatīties – betterworldbooks.com. BetterWorldBooks ir drīzāk dēvējama par labdarības organizāciju: lietotās grāmatas tiek iegūtas no bibliotēkām, no dažādiem ziedošanas punktiem, savukārt iegūtā peļņa tiek izmantota lasītprasmes attīstībai daudzviet pasaulē. Šajā grāmatu veikalā atradīsiet vairāk kā 12 miljonus lietotas un jaunas grāmatas. Jaunas grāmatas visbiežāk ir dārgākas kā citos veikalos ar bezmaksas piegādi, bet vienmēr ir vērts salīdzināt un visērtāk to ir darīt pēc ISBN numura.

Bezmaksas piegāde visām grāmatām

BetterWorldBooks nodrošina bezmaksas piegādi uz Latviju un kopumā uz vairāk kā 200 valstīm, līdz ar to grāmatu varat nosūtīt arī draugam kādā attālā valstī. Noliktavas atrodās ASV un Lielbritānijā, izvērtējot grāmatas pievērsiet uzmanību tam, ja vēlaties grāmatu saņemt ātrāk. Pieredze rāda, ka no Lielbritānijas grāmatas tiek atsūtītas ~ 2 nedēļu laikā, no ASV ~ 3 nedēļu laikā.

Kad grāmata tiek izsūtīta saņemsiet patiešām interesantu e-pasta vēstuli – reti gadās saņemt automātiskos e-pastus, kurus ir tik aizraujoši lasīt, bet vairāk neko neatklāšu – pasūtiet, saņemsiet un tad jau redzēsiet!

Īpašie piedāvājumi

Bieži tiek rīkotas akcijas un ir vērts sekot tām līdzi. Piemēram, šobrīd norisinās akcija – pērkot vismaz 3 lietotas grāmatas, pielietojiet kodu DAD19 un iegūsiet 20% atlaidi. Ar atlaižu kodiem ir izdevies iegūt labas grāmatas ar visu piegādi tikai par pāris dolāriem, kuras jaunas Bookdepository vai Amazon maksā krietni lielāku naudu.

Vēl patstāvīgas atlaides var meklēt sadaļā “Clearance sale”, izvēlieties vajadzīgo kategoriju un aplūkojiet zemākas cenas piedāvājumus.

Grāmatu iepakojums no BetterWorldBooks