Karstais kartupelis “YouTube Latvijā”

Šodien no mutes mutē un no bloga uz blogu ir palaista karstā apspriežu ziņa par kārtējo AKKA/LAA jaunizgudrojumu. Es domāju, ka viņi varētu ņemt piemēru no Ryanair, kuri izziņoja konkursu par to, kādas vēl papildus izmaksas varētu iekasēt no lidotājiem: Passengers to Suggest Next Discretionary Charge

Tiem, līdz kuriem ziņa vēl nav atnākusi, var pasmieties/paraudāt par kārtējo izdomas bagāto ideju šajā LETA/LETA Video rakstā, kas publicēts TVnet: Pārpublicējot video no YouTube, dabū pa kaklu no AKKA/LAA (īpaši sajūsmina ziņas virsraksts). “Kārše informēja, ka ir sāktas sarunas ar “YouTube” par to, lai viņu darbība Latvijā tiktu licencēta.” – pats video ievietotājs var aizsargāt savas tiesības, norādot, kurā valstī šo video var rādīt un kur nē. Kādēļ vēl ir vajadzīgas kaut kādas mistikas licences? Gribot negribot jāvelk paralēles ar vēl kādu vārdā nenosauktu Latvijas institūciju, kura pēdējā laikā izdomā arvien jaunas represijas un spēka paņēmienus, lai max izspiestu naudu ar saviem samazinātajiem resursiem.

Varbūt atgriezīsimies kā senos laikus pie iframe? Liksim lapu lapā – ciku caku? Vai arī tad varētu piesieties, ka savā lapā es attēloju citu lapu? Saldajā ēdienā lasīt Aigara ierakstu par viņa saskarsmi ar AKKA/LAA.

1 komentārs par “Karstais kartupelis “YouTube Latvijā”

Komentāri ir slēgti.