Patiesais Twitterspēks un projekts Palidzēsim.info ir noslēdzies

Nu jau aizgājušā gada pirms Ziemassvētku laiks pagāja visnotaļ darbīgā noskaņā, līdzdarbojoties Palīdzesim.info projekta virzībā (iepriekš blogā jau bija lasāms par šo akciju). Šīs akcijas mērķis bija savākt papildus līdzekļus autiņbiksīšu iegādei Kapseļu ielas bērnu centram. Akcijas ideja radās pavisam nejauši – no dažiem Twitter ierakstiem, tā uzņēma arvien lielākus apgriezienus un rezultātā akcijas noslēgumā jau šī gada 9.janvārī varējām nogādāt bērnu centram ziedotāju un akcijas atbalstītāju sarūpētās dāvanas. Lūk šo akciju vēlētos nodēvēt par patieso Twitterspēku, jo tiešo Twitter bija galvenais akcijas komunikācijas kanāls. Par akcijas noslēgumu un apskatīt lielo atskaiti vari lasīt projekta mājas lapā.

Projekta video kopsavilkums

Par video izveidi liels paldies Mārim Lagzdiņam!

Akcija ir beigusies, bet tie, kuri vēlas turpināt ziedot, to var darīt – uzzini par šīm iespējām vairāk Palīdzesim.info mājas lapā!

Īpašs paldies arī serveriem.lv par hostingu – kā vienmēr uzticams un stabils! Prieks sadarboties un ļoti iesaku to arī citiem izmantot. (tiem, kam serveru tēma ir tuva – atgādinu par iepriekšējo rakstu, kas ir guvis plašu atsaucību)

Liels paldies visiem ziedotājiem, atbalstītājiem! Lai labdarība nav tikai vienreiz gadā, lai ikdienā jums ir vēlme un iespēja palīdzēt citiem, it sevišķi tiem, kuriem to vajag visvairāk – bērniem!