Premier Holiday – KeyPromotions jaunais aizsegs

Premiere Holiday club - jaunais KeyPromotion aizsegsŠis raksts ir turpinājums iepriekš publicētajam „Uzmanāmies no Vision marketing jeb Key Promotions” rakstam. Šī raksta komentāri lika rakt dziļāk un painteresēties vairāk par Premier holiday club, kuri pēc savām darbībām ir ļoti līdzīgi Vision marketing. Komentētāja Jura sniegtā informācija liecina, ka šī firma plāno izvērsties vairāk reģionos – tur ir mazāk pieejama informācija par alternatīvām un par šo uzņēmumu „krietno” darbību.

Izpētīju publiski pieejamo informāciju: google, uzņēmumu reģistrs. Atsevišķi šāds uzņēmums nav vēl reģistrēts, bet darba sludinājumos tiek izmantota atsevišķa e-pasta adrese yahoo servisā. Google atrodamā informācija liecina, ka uzņēmums ienāk Latvijas tirgū un meklē jaunus darbiniekus: tulkus un tālruņa operatorus – telemārketinga pārdevējus. Darba sludinājumi apliecina, ka jaunie darbinieki tiek meklēti tieši reģionos.

Neapstrīdama ir šo abu uzņēmumu tiešā saistība – Vision marketing lapelē atrodamā informācija liecina, ka Premiere holiday club ir Vision marketing sadarbības partneris. Premiere Holiday club mājas lapā arī ir apstiprinājums, ka tā ir saistīta ar Key promotions/Vision marketing. Iespējams, ka uzņēmums mēģina izmantot lielāku zīmolu, lai izvairītos no Vision marketing un Key Promotions sliktās slavas. Google pieejamā propagandas informācija angliski un krieviski varētu būt laba motivācija tiem, kuri tomēr painteresējas vairāk par piedāvājumu un uzskata, ka viss ir uzticami un droši. Tomēr tagad arī es zināšu, ka aiz vārdiem Premier Holiday stāv jau zināmi darboņi.

Atkārtošos ar iepriekš rakstīto, bet šie uzņēmumi nav tūrisma uzņēmumi un problēmu gadījumā nespēs jums palīdzēt. Vislabāk ir ceļojumu plānot pašiem vai arī uzticēt to uzticamām tūrisma aģentūrām. Ja „mārketinga kaktu kantoru” piedāvājums tomēr ir vilinošs, iesaku izlasīt citu atsauksmes: tās lielākoties ir anonīmas, tādēļ nevar pārbaudīt ne labas, ne sliktas atsauksmes, bet tomēr tās ir un katrs pats var izvērtēt.
[ad name=”post-hotel”]