MacBook Air – viegls kā gaiss, plāns kā papīrs

MacBook AirPar Apple produktu fenomenu nevaru vien beigt brīnīties. Domāju, ka daudzi ir tai visā iedziļinājušies vairāk par mani, tomēr manā skatījumā tā ir Apple spēja apvienot dažādas lietas (pārpirkt patentus, piesaistīt diazinerus) un izveidot lieliskus gala produktus. Viens no pēdējo laiku skaļākajiem produktiem viennozīmīgi ir Apple MacBook Air. Šī skaistā lieta ir sasniegusi arī Latviju, precīzāk gan Lattelecom veikalus, kur var iegādāties šo plāno datoru – par “nieka” 1220 Ls var iegādāties šo brīnumu.

Latvijas blogeru vidū ik pa laikam pavīd kāda ziņa par to, ka kāds ir kļuvis par laimīgāku cilvēku un blogā tiek publicēta pilna sērija ar foto uzņēmumiem par to, kā saņemtā kaste izskatījās, kā soli pa solītim tas tika izpakots un nospiesta liktenīgā Power poga. Ja nu kāds iegādāsies šo superdatoru, lūgtum neslēpt zem pūra un padalīties iespaidos. Jābūt interesanti, cik praktisks ir pielietojums šim datoram kalkulatora biezumā.

4 komentāri par “MacBook Air – viegls kā gaiss, plāns kā papīrs

 1. Edgars Koroņevskis Raksta autors

  Archij, nu vārdos varbūt ideāls, bet kā ir darbos. Gribu redzēt konkrētus piemērus : )
  Es pats gan domāju atjaunot savu plaukstdatoru parku un iegādāties jaunu Ipaq. Lūk to es uzskatu par tiešām mazu, ērtu datoru – pilnekrāna klaviatūra teju pilnībā aizstāj parasto klaviatūru. Vismaz uz vecā Ipaq 3850 esmu pilnībā iemanījies ar to sastrādāties.

 2. Māris

  pazīstu konkrēti divus cilvēkus, kas iegādājās šo brīnumu ASV. Viss ir super, bet.. aparāts ir diezgan vājš + nav dvd draiva, kas daudziem ir nozīmīgi. Vienīgais plus šim ir tā plānums. Vairs nekādu. Datora dzelži ir vāji priekš mūsdienām. Protams, ja tu esi tipisks blogeris, kas blogo, foče un lieto flickr etc, tad ir super. Bet ej tu palaid uz šitā aparāta vairākus resursietilpīgus servisus, piemēram, photoshop + illustrators, fonā firefox un torrent klients ar saviem 1mb/s. Dators karās.
  To pašu varu teikt par macbook. Enterprise līmeņa cilvēkiem, macbook ir nevajadzīgs. Macbook ir tipiska paterētāja dators.
  Runāju tik gudri, tāpēc, ka householdā ir jauns macbooks, ar ko mana māsa nav apmierināta, nu jau vairāk kā pusgadu īstenībā, tagad macbooks ir jau mēnesi garantijā – vot tas tik ir serviss ne? :)
  ps. nerunāju par imac, macbook pro etc…

Komentāri ir slēgti.